Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd.

  • Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Şirket ticaret
Markalar YENİ HAVA
No. Çalışanları 20~30
Yıllık satış 400000000-45000000
Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

Guangzhou Yeni Hava Otomobil Parçaları Co, Ltd güvenilir kalite, uygun fiyat ile her türlü otomobil parçası ile ilgilenir.Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir üne sahip olarak satılmaktadır.

Üretici firma olarak 10 yılı aşkın süredir Avrupa, Amerika, Almanya, Japonya, Kore, Tayvan'daki tüm otomobil ve kamyonlar için hidrolik direksiyon pompası ve direksiyon kutusu üretmekteyiz.İş büyüdükçe, başta direksiyon parçaları, fren sistemleri parçaları ve süspansiyon parçaları olmak üzere birçok parçayı kapsamımızı genişletiyoruz.Pazar kazanmak için inanılmaz fiyat ve bol deneyime sahibiz.

Yeni Air otomobil parçaları her zaman en son dünya trendine ayak uyduruyor.Ürünlerimiz üstün kalite, uygun fiyat ve zamanında teslimattır.Hızlı ve mükemmel hizmet hedefimizdir.Ürünlerimizi sipariş etmek ve satın almak için müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

Üretici firma olarak 10 yılı aşkın süredir Avrupa, Amerika, Almanya, Japonya, Kore, Tayvan'daki tüm otomobil ve kamyonlar için hidrolik direksiyon pompası ve direksiyon kutusu üretmekteyiz.İş büyüdükçe, başta direksiyon parçaları, fren sistemleri parçaları ve süspansiyon parçaları olmak üzere birçok parçayı kapsamımızı genişletiyoruz.Pazar kazanmak için inanılmaz fiyat ve bol deneyime sahibiz.Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Yeni Air otomobil parçaları her zaman en son dünya trendine ayak uyduruyor. Ürünlerimiz üstün kalite, uygun fiyat ve zamanında teslimattır. Hızlı ve mükemmel hizmet hedefimizdir. Ürünlerimizi sipariş etmek ve satın almak için müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

Ekibimiz

Yeni Air otomobil parçaları her zaman en son dünya trendine ayak uyduruyor. Ürünlerimiz üstün kalite, uygun fiyat ve zamanında teslimattır. Hızlı ve mükemmel hizmet hedefimizdir.Çin Guangzhou New Air Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın